MF-RX185-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX185-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-RX185-AP
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
Podatkovni listi: MF-RX185-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RX185-AP
Številka dela MF-RX185-AP Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 275595 pcs Podatkovni list MF-RX185-AP.pdf
Napetost - maks 60V Tip Polymeric
Čas do potovanja 12.6s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.122" W (17.80mm x 3.10mm) Serija Multifuse®, MF-RX
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 190 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 80 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.902" (22.90mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 3.7A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.85A Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF-RX185/72-0
MF-RX185/72-0
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Na zalogi: 219894 pcs
Prenesi: MF-RX185/72-0.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
Na zalogi: 6882 pcs
Prenesi: MF-RX185-0-14.pdf
RFQ
MF-RX185-AP-99
MF-RX185-AP-99