MF-RHT300-2
pregled izdelka
Številka dela: MF-RHT300-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
Podatkovni listi: MF-RHT300-2.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RHT300-2
Številka dela MF-RHT300-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 282060 pcs Podatkovni list MF-RHT300-2.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 5s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm) Serija Multifuse®, MF-RHT
RoHS Status RoHS Compliant Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 79 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 33 mOhms Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Disc
Druga imena MF-RHT300-2TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Višina - sedež (maks.) 0.543" (13.80mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 6A
Tok - maks 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 3A