MF-R300-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R300-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-R300-AP
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Podatkovni listi: MF-R300-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-R300-AP
Številka dela MF-R300-AP Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285605 pcs Podatkovni list MF-R300-AP.pdf
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 10.8s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.118" W (12.00mm x 3.00mm) Serija Multifuse®, MF-R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 80 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 20 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.720" (18.30mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 6A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 3A Odobritve cURus, TUV