MF-R1100-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-R1100-AP
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Podatkovni listi: MF-R1100-AP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF-R1100-AP
Številka dela MF-R1100-AP Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6224 pcs Podatkovni list MF-R1100-AP.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 20s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.953" L x 0.118" W (24.20mm x 3.00mm) Serija Multifuse®, MF-R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 14 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 3 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.295" (32.90mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 22A Tok - maks 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 11A Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF-R135-2-99
MF-R135-2-99
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Na zalogi: 4061 pcs
Prenesi: MF-R135-2-99.pdf
RFQ
MF-R135-AP
MF-R135-AP
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 307375 pcs
Prenesi: MF-R135-AP.pdf
RFQ
MF-R1100-AP-99
MF-R1100-AP-99
Opis: PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL