MF-R040-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R040-AP-99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-R040-AP-99
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Podatkovni listi: MF-R040-AP-99.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF-R040-AP-99
Številka dela MF-R040-AP-99 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5159 pcs Podatkovni list MF-R040-AP-99.pdf
Napetost - maks 60V Tip Polymeric
Čas do potovanja 3.8s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Serija Multifuse®, MF-R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 1.29 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 520 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.539" (13.70mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 800mA Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 400mA Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF-R040
MF-R040
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Na zalogi: 226955 pcs
Prenesi: MF-R040.pdf
RFQ
MF-R050
MF-R050
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL
Na zalogi: 223945 pcs
Prenesi: MF-R050.pdf
RFQ
MF-R030-AP-99
MF-R030-AP-99
Opis: PTC RESET FUSE 60V 300MA RADIAL
Prenesi: MF-R030-AP-99.pdf
MF-R040-AP
MF-R040-AP