| Številka dela | CW201212-R33J | Proizvajalec | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 330NH 200MA 1.65 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 863751 pcs | Podatkovni list | CW201212-R33J.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | 0805 (2012 Metric) | Velikost / dimenzija | 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm) |
| Ščitenje | Unshielded | Serija | CW201212 |
| Ocene | - | Q @ Frek | 45 @ 250MHz |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 0805 (2012 Metric) |
| Druga imena | CW201212-R33J-ND CW201212-R33JTR CW201212R33J |
delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ceramic | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100MHz | Induktivnost | 330nH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.059" (1.50mm) | Frekvenca - Samozadostna | 800MHz |
| natančen opis | 330nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.65 Ohm 0805 (2012 Metric) | DC Resistance (DCR) | 1.65 Ohm |
| Trenutna ocena | 200mA | Tok - nasičenost | - |