CV201210-R12K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-R12K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CV201210-R12K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 120NH 250MA 300 MOHM
Podatkovni listi: 1.CV201210-R12K.pdf2.CV201210-R12K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CV201210-R12K
Številka dela CV201210-R12K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 120NH 250MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3593421 pcs Podatkovni list 1.CV201210-R12K.pdf2.CV201210-R12K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija CV201210
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Frekvenca - Samozadostna 220MHz natančen opis 120nH Shielded Multilayer Inductor 250mA 300 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 250mA