CS321613-R15K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS321613-R15K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS321613-R15K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM
Podatkovni listi: CS321613-R15K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS321613-R15K
Številka dela CS321613-R15K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5839 pcs Podatkovni list CS321613-R15K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1206 (3216 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CS321613
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena CS321613-R15KCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna 200MHz
natančen opis 150nH Shielded Multilayer Inductor 250mA 200 mOhm Max 1206 (3216 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -