CMF-RLC50-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-RLC50-0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF-RLC50-0
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 230V 65MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.CMF-RLC50-0.pdf2.CMF-RLC50-0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF-RLC50-0
Številka dela CMF-RLC50-0 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 230V 65MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122611 pcs Podatkovni list 1.CMF-RLC50-0.pdf2.CMF-RLC50-0.pdf
Napetost - maks 230V (650V Int) Tip Ceramic
Čas do potovanja 100ms Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.177" W (9.00mm x 4.50mm) Serija CMF-RLC
Odpornost - 25 ° C (Typ) 50 Ohms Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.378" (9.60mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (650V Int) 65mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 150mA
Tok - maks 3A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 65mA