CD214B-R3200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-R3200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214B-R3200
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 3A SMB
Podatkovni listi: CD214B-R3200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD214B-R3200
Številka dela CD214B-R3200 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 200V 3A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 948856 pcs Podatkovni list CD214B-R3200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 3A Surface Mount SMB (DO-214AA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz