FS2L096NG
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS2L096NG
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka FS SJAD_LT OM2 96F OSP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS2L096NG
Številka dela FS2L096NG Proizvajalec Belden
Opis FS SJAD_LT OM2 96F OSP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4411 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL32605
natančen opis Fiber Optic Cable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FS2L048NG
FS2L048NG
Proizvajalci: Belden
Opis: FS SJAD_LT OM2 48F OSP
Na zalogi: 9361 pcs
Prenesi:
RFQ
FS2M-LTP
FS2M-LTP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE 2A 1000V HSMA DO-214AC