FS2L012NG
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS2L012NG
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS2L012NG
Številka dela FS2L012NG Proizvajalec Belden
Opis FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 26572 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL32641
natančen opis Fiber Optic Cable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FS2K-TP
FS2K-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC