FS2C012N0
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FS2C012N0
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka FS CTL_LT OM2 12F OSP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FS2C012N0
Številka dela FS2C012N0 Proizvajalec Belden
Opis FS CTL_LT OM2 12F OSP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 53246 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL32419
natančen opis Fiber Optic Cable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FS2C02460
FS2C02460
Proizvajalci: Belden
Opis: FS CTL_LT OM2 24F OSP_SCA
Na zalogi: 20895 pcs
Prenesi:
RFQ
FS2G-TP
FS2G-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE 2A 400V HSMA DO-214AC