FI4M048P1A
FI4M048P1A
Proizvajalci: Belden
Opis: FI OM4 UM_D 48F OFNP AQ_JKT
Na zalogi: 7473 pcs
Prenesi:
RFQ
FI4M072P1
FI4M072P1
Proizvajalci: Belden
Opis: FI OM4 UM_D 72F OFNP EV_JKT
Na zalogi: 3980 pcs
Prenesi:
RFQ
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%