AX104615
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX104615
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka KEYCONNECT ADAPTER 12 PT
Podatkovni listi: AX104615.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX104615
Številka dela AX104615 Proizvajalec Belden
Opis KEYCONNECT ADAPTER 12 PT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4026 pcs Podatkovni list AX104615.pdf
Serija - Za uporabo s / sorodnimi izdelki 10GX, 4800, 3600, 2400, 1200 Series
Lastnosti - natančen opis Rack Adapter
Vrsta pripomočka Adapter
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AX104R-101
AX104R-101
Proizvajalci: Triad Magnetics
Opis: FIXED IND 100UH 1.35A 304 MOHM