AX102671
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX102671
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka KCONN FACEPLATE, 6-P DG WHI
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX102671
Številka dela AX102671 Proizvajalec Belden
Opis KCONN FACEPLATE, 6-P DG WHI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 14931 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL23650
natančen opis Port
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AX102657
AX102657
Proizvajalci: Belden
Opis: KCONN SURF ADAP BOX SG WHI
Na zalogi: 20386 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Belden
Opis: HOOK & LOOP 75FT X 1/2IN ROLL
Na zalogi: 1809 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: 10GX JACK KCONN IVORY
Opis: CAT5E HD-110 PATCH PANEL 24-P
Na zalogi: 567 pcs
Opis: CAT5E JACK KCONN IVORY
Opis: KCONN FACEPLATE 2-P SG WHI
Opis: KCONN FACEPLATE 1-P SG WHI
Opis: 10GX JACK MDVO IVORY
Opis: CAT5E JACK MDVO IVORY
Opis: KEYCON PATCH PANEL 24-P 1U BLK
Prenesi: AX103114.pdf
Opis: CAT5E HD-110 PATCH PANEL 48-P
Na zalogi: 297 pcs
AX102KE
AX102KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1K OHM 3.5W 10% RADIAL
Prenesi: AX102KE.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%