AX100793
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX100793
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX100793
Številka dela AX100793 Proizvajalec Belden
Opis HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2155 pcs Podatkovni list
Serija - Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Lastnosti - natančen opis Rack Cable Management
Vrsta pripomočka Cable Management
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AX100784
AX100784
Proizvajalci: Belden
Opis: HOOK & LOOP CABLE TIES 12"
Na zalogi: 2741 pcs
Prenesi: AX100784.pdf
RFQ
Proizvajalci: Belden
Opis: HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT
Na zalogi: 1389 pcs
Prenesi:
RFQ
Prenesi:
AX100KE
AX100KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL
Prenesi: AX100KE.pdf
AX100K
AX100K
Proizvajalci: Ohmite