SCIHP0735-R22N
BelBel
SCIHP0735-R22N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0735-R22N
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCIHP0735-R22N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0735-R22N
Številka dela SCIHP0735-R22N Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316184 pcs Podatkovni list SCIHP0735-R22N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIHP0735
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220nH Shielded Wirewound Inductor 22A 3.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.1 mOhm Max Trenutna ocena 22A
Tok - nasičenost 36A