SCIHP0420TB-R22
BelBel
SCIHP0420TB-R22 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0420TB-R22
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.22UH 12.5A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIHP0420TB-R22.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0420TB-R22
Številka dela SCIHP0420TB-R22 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.22UH 12.5A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204930 pcs Podatkovni list SCIHP0420TB-R22.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIHP0420TB
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 220nH Shielded Wirewound Inductor 9A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 9A
Tok - nasičenost 12.5A