SCIHP0412-R047
BelBel
SCIHP0412-R047 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0412-R047
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIHP0412-R047.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0412-R047
Številka dela SCIHP0412-R047 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156257 pcs Podatkovni list SCIHP0412-R047.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIHP0412
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 595-1757-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 47nH Shielded Wirewound Inductor 13A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 13A
Tok - nasičenost 32A