SC3DM-101
BelBel
SC3DM-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3DM-101
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Podatkovni listi: SC3DM-101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3DM-101
Številka dela SC3DM-101 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125883 pcs Podatkovni list SC3DM-101.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SC3DM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Inductor 800mA 650 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Trenutna ocena 800mA
Tok - nasičenost 32mA
Podobni izdelki
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Na zalogi: 311747 pcs
Prenesi: SC3DF-4R7.pdf
RFQ
SC3DM-222
SC3DM-222
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
Na zalogi: 122212 pcs
Prenesi: SC3DM-222.pdf
RFQ
SC3DM-151
SC3DM-151
Opis: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
Prenesi: SC3DM-151.pdf
SC3DF-560
SC3DF-560
Opis: FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
Prenesi: SC3DF-560.pdf
SC3DF-680
SC3DF-680
Opis: FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
Prenesi: SC3DF-680.pdf
SC3DM-331
SC3DM-331
Opis: FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
Prenesi: SC3DM-331.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Prenesi: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Opis: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Prenesi: SC3DM-102.pdf
SC3DM-152
SC3DM-152
Opis: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
Prenesi: SC3DM-152.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
Opis: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Prenesi: SC3DF-820.pdf
SC3DF-470
SC3DF-470
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
Prenesi: SC3DF-470.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Opis: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
Prenesi: SC3DM-221.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%