SC3DF-151
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3DF-151
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
Podatkovni listi: SC3DF-151.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3DF-151
Številka dela SC3DF-151 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277259 pcs Podatkovni list SC3DF-151.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC3DF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 4.13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.13 Ohm Max Trenutna ocena 330mA
Tok - nasičenost 170mA
Podobni izdelki
SC3DF-180
SC3DF-180
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
Na zalogi: 248990 pcs
Prenesi: SC3DF-180.pdf
RFQ
SC3DF-1R5
SC3DF-1R5
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Na zalogi: 304554 pcs
Prenesi: SC3DF-1R5.pdf
RFQ
SC3DF-150
SC3DF-150
Opis: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
Prenesi: SC3DF-150.pdf
SC3DF-181
SC3DF-181
Opis: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Prenesi: SC3DF-181.pdf
SC3DF-121
SC3DF-121
Opis: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
Prenesi: SC3DF-121.pdf
SC3DF-100
SC3DF-100
Opis: FIXED IND 10UH 1.1A 330 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-100.pdf
SC3DF-101
SC3DF-101
Opis: FIXED IND 100UH 400MA 2.64 OHM
Prenesi: SC3DF-101.pdf
SC3DF-221
SC3DF-221
Opis: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Prenesi: SC3DF-221.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Opis: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Prenesi: SC3DF-220.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-1R0.pdf
SC3DF-120
SC3DF-120
Opis: FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
Prenesi: SC3DF-120.pdf
SC3BK6
SC3BK6
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 13A 600V
Na zalogi: 260 pcs
Prenesi: SC3BK6.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%