SC3316FH-R27
BelBel
SC3316FH-R27 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3316FH-R27
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
Podatkovni listi: SC3316FH-R27.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3316FH-R27
Številka dela SC3316FH-R27 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 225599 pcs Podatkovni list SC3316FH-R27.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC3316FH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 17.8A 2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max Trenutna ocena 17.8A
Tok - nasičenost 20A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC3326F-102
SC3326F-102
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
Na zalogi: 221091 pcs
Prenesi: SC3326F-102.pdf
RFQ
SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
Na zalogi: 197898 pcs
Prenesi: SC3316FH-1R5.pdf
RFQ
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
Opis: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-R56.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
Opis: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
Prenesi: SC3326F-150.pdf
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-6R8.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-3R3.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Opis: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-2R7.pdf
SC3326F-101
SC3326F-101
Opis: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
Prenesi: SC3326F-101.pdf
SC33262DR2G
SC33262DR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC VOLT REGULATOR
Prenesi:
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-4R7.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
Opis: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Prenesi: SC3326F-100.pdf
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
Prenesi: SC3316FH-2R2.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%