SC1813FH-R33
BelBel
SC1813FH-R33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1813FH-R33
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: SC1813FH-R33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1813FH-R33
Številka dela SC1813FH-R33 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206022 pcs Podatkovni list SC1813FH-R33.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC1813FH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 10A 5.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.2 mOhm Max Trenutna ocena 10A
Tok - nasičenost 10A
Podobni izdelki
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Na zalogi: 247511 pcs
Prenesi: SC1813FH-4R7.pdf
RFQ
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
Na zalogi: 258582 pcs
Prenesi: SC1813FH-3R3.pdf
RFQ
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
Opis: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
Prenesi: SC1813FH-R47.pdf
SC1813FH-680
SC1813FH-680
Opis: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
Prenesi: SC1813FH-680.pdf
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
Opis: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
Prenesi: SC1813FH-R18.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
Opis: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
Prenesi: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
Opis: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
Prenesi: SC1813FH-R56.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
Prenesi: SC183CULTRT.pdf
SC185EULTRT
SC185EULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
Prenesi: SC185EULTRT.pdf
SC182ULTRT
SC182ULTRT
Opis: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
Prenesi:
SC185BULTRT
SC185BULTRT
Opis: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
Prenesi: SC185BULTRT.pdf
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
Prenesi: SC1813FH-6R8.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%