SC1206-R12
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1206-R12
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Podatkovni listi: SC1206-R12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1206-R12
Številka dela SC1206-R12 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310178 pcs Podatkovni list SC1206-R12.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC1206
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 112 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 112 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A
Tok - nasičenost 970mA
Podobni izdelki
SC1206-R22
SC1206-R22
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Na zalogi: 302549 pcs
Prenesi: SC1206-R22.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Na zalogi: 359914 pcs
Prenesi: SC1206-220.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Prenesi: SC120SKTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Prenesi: SC1206-2R2.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
Opis: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Prenesi: SC1206-R47.pdf
SC1206-1R0
SC1206-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Prenesi: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Prenesi: SC1206-4R7.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
Prenesi: SC1210-100.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Prenesi: SC120ULTRT.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
Opis: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%