EP4660-9R
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP4660-9R
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W
Podatkovni listi: EP4660-9R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EP4660-9R
Številka dela EP4660-9R Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3662 pcs Podatkovni list EP4660-9R.pdf
Napetost - izhod 4 24V Napetost - izhod 3 24V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 150V
Tip Isolated, Conformal Coated Velikost / dimenzija 6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
Serija Melcher P Moč (Watts) 192W
Pakiranje - delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 4 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 87.5% Tok - izhod (maks.) 4A, 4A, 4A, 4A
Odobritve CE, CSA, EN, IEC, TUV, UL Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EP4660-9RDG
EP4660-9RDG
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER
Na zalogi: 3619 pcs
Prenesi: EP4660-9RDG.pdf
RFQ
EP4660-9RG
EP4660-9RG
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W
Na zalogi: 144 pcs
Prenesi: EP4660-9RG.pdf
RFQ
EP4230
EP4230
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: PANEL STEEL 40.2X28.2" WHT
Na zalogi: 725 pcs
Prenesi: EP4230.pdf
Opis: PANEL STEEL 40.2X34.2" WHT
Na zalogi: 576 pcs
Prenesi: EP4236.pdf
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONNECTOR PLUG 400A
Na zalogi: 534 pcs
Opis: PANEL STEEL 46.2X28.2" WHT
Na zalogi: 795 pcs
Opis: PANEL STEEL 46.2X34.2" WHT
Na zalogi: 660 pcs
EP407
EP407
Proizvajalci: MPD (Memory Protection Devices)
Opis: SOCKET AUTO 2PIN FEM TO ZA5075
Na zalogi: 27363 pcs
Prenesi:
Opis: CONNECTOR PLUG 400A
Na zalogi: 541 pcs
Opis: PANEL STEEL 40.2X22.2" WHT
Opis: PANEL STEEL 46.2X22.2" WHT
Na zalogi: 967 pcs
Opis: STEEL INNER PANEL
Na zalogi: 531 pcs
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%