EP1501-9RD
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP1501-9RD
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 15V 194W
Podatkovni listi: EP1501-9RD.pdf
Status RoHs Brez izjeme / RoHS skladna
Stanje zalog 126 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP1501-9RD
Številka dela EP1501-9RD Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 194W Status svobodnega statusa / RoHS Brez izjeme / RoHS skladna
Količina na voljo 126 pcs Podatkovni list EP1501-9RD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 150V
Tip Isolated, Conformal Coated Velikost / dimenzija 6.47" L x 4.37" W x 0.80" H (164.0mm x 111.0mm x 20.32mm)
Serija Melcher P Moč (Watts) 194W
Pakiranje - delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 87% Tok - izhod (maks.) 12.9A
Odobritve cCSAus, CE, TUV Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EP1601-9R
EP1601-9R
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 192W