DCF37STII
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCF37STII
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 37 F SOD FLOA G TIN IND
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCF37STII
Številka dela DCF37STII Proizvajalec Bel
Opis DSUB 37 F SOD FLOA G TIN IND Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5357 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj - Serija -
Pakiranje - Druga imena CDCF37STII
delovna temperatura - Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material - Flange Feature -
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj -
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCF37SF179C
DCF37SF179C
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 37 F WW .585 FLOA G ZIN
Na zalogi: 1503 pcs
Prenesi:
RFQ
DCF37SV
DCF37SV
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 1457 pcs
Prenesi:
RFQ
DCF3IG-X
DCF3IG-X
Proizvajalci: Panduit
Opis: FITTING LD/LDP/CD3 DROP CEIL LGY
Prenesi: DCF3IG-X.pdf
DCF37SF179
DCF37SF179
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 37 F WW .375 FLOA G ZIN
DCF3EI-X
DCF3EI-X
Proizvajalci: Panduit
Opis: FITTING LD/LDP/CD3 DROP CEIL IVR
Prenesi: DCF3EI-X.pdf
DCF3AW-X
DCF3AW-X
Opis: FITTING LD/LDP/CD3 DROP CEIL WHT
Prenesi: DCF3AW-X.pdf
DCF37SA197
DCF37SA197
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
DCF3EI
DCF3EI
Prenesi: DCF3EI.pdf
DCF3IW-X
DCF3IW-X
Opis: FITTING LD/LDP/CD3 DROP CEIL OWT
Prenesi: DCF3IW-X.pdf
DCF37SII
DCF37SII
Opis: DSUB 37 F SOD FLOA G ZINC
DCF37ST
DCF37ST
Opis: DSUB 37 F SOD FLOA G TIN
DCF37S064TLF
DCF37S064TLF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P STR SLDR CUP
Prenesi: DCF37S064TLF.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%