DCE37STII
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCE37STII
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 37 F SOD CLIN G TIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCE37STII
Številka dela DCE37STII Proizvajalec Bel
Opis DSUB 37 F SOD CLIN G TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5573 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija BASIC® D
Pakiranje - Druga imena CDCE37STII
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyester, Glass Filled Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal