DB25STII
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DB25STII
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 25 F SOD TIN G TIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DB25STII
Številka dela DB25STII Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 F SOD TIN G TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8321 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija BASIC® D
Pakiranje - Druga imena CDB25STII
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyester, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva White Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DB2631400L
DB2631400L
Proizvajalci: Panasonic
Opis: DIODE GEN PURP 30V 30MA SOD882
Na zalogi: 1229499 pcs
Prenesi: DB2631400L.pdf
RFQ
DB25ST
DB25ST
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 25 F SOD G TIN
Na zalogi: 8278 pcs
Prenesi:
RFQ
DB25STF179
DB25STF179
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 25 F WW .375" G ZINC
Prenesi:
DB25SU
DB25SU
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A