DA15STII
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DA15STII
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 15 F SOD TIN GFL TIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DA15STII
Številka dela DA15STII Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 F SOD TIN GFL TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12664 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija BASIC® D
Pakiranje - Druga imena CDA15STII
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyester, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva White Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DA15SV
DA15SV
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na zalogi: 3998 pcs
Prenesi: DA15SV.pdf
RFQ
DA16-120EU
DA16-120EU
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12.2V 16W
Na zalogi: 3570 pcs
Prenesi: DA16-120EU.pdf
RFQ
DA15SU
DA15SU
Proizvajalci: Cannon
Prenesi: DA15SU.pdf
DA15SK126
DA15SK126
Prenesi:
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 F PCB STR G ZINC
Prenesi:
DA15SVT
DA15SVT
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 F PCB STR G TIN
DA15STF179C
DA15STF179C
Opis: DSUB 15 F WW .585" TIN
DA15SH
DA15SH
Prenesi: DA15SH.pdf
DA15SII
DA15SII
Opis: DSUB 15 F SOD TIN ZINC
DA15SUA197
DA15SUA197
Prenesi: DA15SUA197.pdf
DA15ST
DA15ST
Opis: DSUB 15 F SOD G TIN
DA15STF179
DA15STF179
Opis: DSUB 15 F WW .375" TIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%