BZX85B75-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B75-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85B75-TAP
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 75V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZX85B75-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85B75-TAP
Številka dela BZX85B75-TAP Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 75V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1691784 pcs Podatkovni list BZX85B75-TAP.pdf
Napetost - izolacija 135 Ohm Napetost - razčlenitev DO-41
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Box (TB)
Moč - maks 1.3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca BZX85B75-TAP
Impedanca (Max) (Zzt) 75V Razširjen opis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Konfiguracija diode 500nA @ 56V
Opis DIODE ZENER 75V 1.3W DO41 Trenutna - povratna puščanja @ Vr -