PW172KB1503B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW172KB1503B01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PW172KB1503B01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Podatkovni listi: 1.PW172KB1503B01.pdf2.PW172KB1503B01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PW172KB1503B01
Številka dela PW172KB1503B01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5169 pcs Podatkovni list 1.PW172KB1503B01.pdf2.PW172KB1503B01.pdf
Utež - Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija PW172KB (15-19W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level IV
natančen opis 15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.2A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CE, cULus