MW174KB1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW174KB1503F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MW174KB1503F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Podatkovni listi: 1.MW174KB1503F01.pdf2.MW174KB1503F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW174KB1503F01
Številka dela MW174KB1503F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2624 pcs Podatkovni list 1.MW174KB1503F01.pdf2.MW174KB1503F01.pdf
Utež - Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 4.20" L x 2.60" W x 1.46" H (107.0mm x 66.0mm x 37.0mm)
Serija MW174KB (40-65W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 15V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cURus