SA160EEA
SA160EEA
Proizvajalci: Apex Microtechnology
Opis: IC AMP PWM 80V 14A 12SIP
Na zalogi: 305 pcs
Prenesi: SA160EEA.pdf
RFQ
SA16A
SA16A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 16V 26V AXIAL
Na zalogi: 4078 pcs
Prenesi: SA16A.pdf
RFQ
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%