MBB0207CC1500FC100
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB0207CC1500FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB0207CC1500FC100
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 150 OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBB0207CC1500FC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB0207CC1500FC100
Številka dela MBB0207CC1500FC100 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 150 OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286593 pcs Podatkovni list MBB0207CC1500FC100.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.6W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serija MBB/SMA 0207 - VG06
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MBB0207CC1500FC100 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 150 Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES 150 OHM 0.6W 1% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Film