30LVS15-R
pregled izdelka
Številka dela: 30LVS15-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL
Podatkovni listi: 30LVS15-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 30LVS15-R
Številka dela 30LVS15-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40878 pcs Podatkovni list 30LVS15-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.902" Dia (22.91mm) Serija Cera-Mite 30LVS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.028" (26.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Zmogljivost 0.015µF