125LS22BR-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 125LS22BR-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 400VAC Y5V RDL
Podatkovni listi: 125LS22BR-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 125LS22BR-R
Številka dela 125LS22BR-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 0.022UF 400VAC Y5V RDL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104261 pcs Podatkovni list 125LS22BR-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.791" Dia (20.10mm) Serija Cera-Mite 125L
Ocene X1, Y4 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.917" (23.30mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 0.022µF