125LD47QR-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 125LD47QR-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 125LD47QR-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 125LD47QR-R
Številka dela 125LD47QR-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133208 pcs Podatkovni list 125LD47QR-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.402" Dia (10.20mm) Serija Cera-Mite 125L
Ocene X1, Y4 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.252" (6.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.528" (13.40mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 4700pF
Aplikacije Safety
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
125LD47UB-R
125LD47UB-R
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Na zalogi: 163200 pcs
Prenesi: 125LD47UB-R.pdf
RFQ
125LET
125LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 125A 240VAC/150VDC