EP4CE115F29C7
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP4CE115F29C7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP4CE115F29C7
Proizvajalec / znamka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis izdelka IC FPGA 528 I/O 780FBGA
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 182 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 182 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP4CE115F29C7
Številka dela EP4CE115F29C7 Proizvajalec Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 528 I/O 780FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Napetost - oskrba 1.15 V ~ 1.25 V Skupni RAM bitov 3981312
Paket naprave za dobavitelja 780-FBGA (29x29) Serija Cyclone® IV E
Paket / primer 780-BGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TJ)