EP4CE115F23C7
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP4CE115F23C7
Proizvajalec / znamka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis izdelka IC FPGA 280 I/O 484FBGA
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 190 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP4CE115F23C7
Številka dela EP4CE115F23C7 Proizvajalec Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 280 I/O 484FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.15 V ~ 1.25 V Skupni RAM bitov 3981312
Paket naprave za dobavitelja 484-FBGA (23x23) Serija Cyclone® IV E
Paket / primer 484-BGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TJ)