EP3SL150F1152C3
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152C3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP3SL150F1152C3
Proizvajalec / znamka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis izdelka IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Podatkovni listi: 1.EP3SL150F1152C3.pdf2.EP3SL150F1152C3.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 21 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP3SL150F1152C3
Številka dela EP3SL150F1152C3 Proizvajalec Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21 pcs Podatkovni list 1.EP3SL150F1152C3.pdf2.EP3SL150F1152C3.pdf
Napetost - oskrba 0.86 V ~ 1.15 V Skupni RAM bitov 6543360
Paket naprave za dobavitelja 1152-FBGA (35x35) Serija Stratix® III L
Paket / primer 1152-BBGA, FCBGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TJ)