96FD25-S032-PLG
AdvantechAdvantech
Advantech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 96FD25-S032-PLG
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V
Podatkovni listi: 96FD25-S032-PLG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 96FD25-S032-PLG
Številka dela 96FD25-S032-PLG Proizvajalec Advantech
Opis SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6993 pcs Podatkovni list 96FD25-S032-PLG.pdf
Utež 2.17 oz (60g) Napetost - oskrba 5V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 80MB/s
Hitrost - branje 360MB/s Velikost / dimenzija 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm
Serija - delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 32GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja 2.5" natančen opis Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V