02015J1R2ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02015J1R2ABSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka MICROWAVE
Podatkovni listi: 02015J1R2ABSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 02015J1R2ABSTR
Številka dela 02015J1R2ABSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis MICROWAVE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 503803 pcs Podatkovni list 02015J1R2ABSTR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 1.2pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 1.2pF