AWP64-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP64-7241-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP64-7241-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 64POS W/STR GOLD
Podatkovni listi: AWP64-7241-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP64-7241-T-R
Številka dela AWP64-7241-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 64POS W/STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4050 pcs Podatkovni list AWP64-7241-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP647241TR
HKR64H
Število vrstic 2
Število pozicij 64 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Tip pritrjevanja -
natančen opis 64 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket