AWP60-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP60-7240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP60-7240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka IDC SOCKET 60POS W/O STR GOLD
Podatkovni listi: AWP60-7240-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP60-7240-T-R
Številka dela AWP60-7240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC SOCKET 60POS W/O STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6639 pcs Podatkovni list AWP60-7240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP607240TR
HKC60H
Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key Tip pritrjevanja -
natančen opis 60 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket