AWP16-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP16-7240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP16-7240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 16POS W/KEY GOLD
Podatkovni listi: AWP16-7240-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP16-7240-T-R
Številka dela AWP16-7240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 16POS W/KEY GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6298 pcs Podatkovni list AWP16-7240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP167240TR
HKC16H
Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key Tip pritrjevanja -
natančen opis 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket