AWHW30G-0102-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW30G-0102-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHW30G-0102-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER LOW-PRO 30POS 30AU
Podatkovni listi: AWHW30G-0102-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWHW30G-0102-T-R
Številka dela AWHW30G-0102-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LOW-PRO 30POS 30AU Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5681 pcs Podatkovni list AWHW30G-0102-T-R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena AWHW30-G-0102-T-R
HRU30H
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.354" (9.00mm) Barva izolacije Gray
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.224" (5.70mm)