AWHW2-26G-SMD-R
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWHW2-26G-SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHW2-26G-SMD-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER LO-PRO 2MM 26POS SMD
Podatkovni listi: AWHW2-26G-SMD-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AWHW2-26G-SMD-R
Številka dela AWHW2-26G-SMD-R Proizvajalec Assmann WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 26POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67279 pcs Podatkovni list AWHW2-26G-SMD-R.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.079" (2.00mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta - Druga imena AE10572
AWHW2-26-G-SMD-R
AWHW226GSMDR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 26 Število stikov -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca AWHW2-26G-SMD-R Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material - Višina izolacije -
Lastnosti Keying Slot, Pick and Place Razširjen opis 26 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 26POS SMD Trenutna ocena 1.5A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.157" (4.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.079" (2.00mm) Stik s fino debelino - post Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Glass Filled
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec Flash
Stik s koncem - parjenje 0.220" (5.60mm) Vrsta priključka Header