AWHC14-0111-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHC14-0111-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka IDC BOX HEADER 14 CONTACTS
Podatkovni listi: AWHC14-0111-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWHC14-0111-T-R
Številka dela AWHC14-0111-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC BOX HEADER 14 CONTACTS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4263 pcs Podatkovni list AWHC14-0111-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Število vrstic 2 Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Feed Through
Tip pritrjevanja - natančen opis 14 Position Rectangular Header Connector IDC